תקנון

ברוכים הבאים לאתר החנות המקונת של בייביבוק.

את האתר מנהלת ומפעילה דנה טיבר מרח' טאגור 25 רמת אביב. בכל שאלה הנוגעת לאתר תוכלו לפנות אלינו בטלפון מספר 052-3542536 או בדואר אלקטרוני babybook10@gmail.com 

התנאים הבאים מגדירים את זכויותיכם והתחיבותכם בעת הקנייה באתר.
הנכם מתבקשים  לקרוא תנאים אלו בקפידה, התנאים הנ"ל מהווים הסכם מחייב ביניכם לבין בייביבוק.
כדי לאשר הסכמתכם לתנאי השימוש והרכישה, עליכם לסמן את התיבה המתאימה בתחתית מסך זה ולהקיש על הכפתור נושא את המילים "אני מסכים".

כל אדם או חברה המבצע/ת פעולה כלשהיא באתר, לרבות אדם המבצע רכישה, מצהיר בעצם ביצוע הפעולה באתר כי קרא תקנון זה, כי הינו מסכים להוראותיו ולכך שתהליך הרכישה יהיה כפוף לתנאים המפורטים בתקנון זה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה או תביעה כנגד בייביבוק ו/או מי ממנהליה ו/או מי מעובדיה למעט טענות הקשורות בהתחייבות מפורשת של בייביבוק על פי תקנון זה.

אזורי פעילות 
שירות המשלוחים שלנו פעיל ברחבי ישראל.

דמי המשלוח מתעדכנים באופן שוטף באתר ומופיעים לפני אישורכם של ההזמנה.

מי רשאי לקנות באתר?
כל מי שמעל לגיל 18 רשאי לקנות באתר.

ניתן לשלם באתר באמצעות כרטיס אשראי. על הקונה להחזיק כדין בכרטיס אשראי תקף, המכובד במדינת ישראל, בתנאי שהשלימו את תהליך ההרשמה לשירות ומסרו את הפרטים המתבקשים במהלכו, לרבות מספר תעודת זהות.

מדיניות ביטול עסקה הינו בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע״ו 2016. 

למרות זאת, בייביבוק רשאית שלא לאפשר ללקוח מסוים לרכוש מוצרים באתר וזאת מכל סיבה שהיא וגם אם הזמין בעבר מוצרים באמצעות השירות. לפי שיקול דעתה הבלעדי, רשאית לשנות ו/או להפסיק בכל עת פעילות האתר, וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת כלשהן, למעט ביצוע הזמנות שכבר בוצעו באתר.
מבלי לגרוע את האמור לעיל, רשאית בייביבוק לבטל את זכאותכם ולבצע עסקאות באתר  בכל אחד מהמקרים הבאים:
* אם בעת ההרשמה באתר  מסרתם במתכוון פרטים שגויים.
* אם ביצעתם מעשה או מחדל הפוגעים או עלולים לפגוע באתר  או בייביבוק, או בצדדים שלישיים כלשהם,  לרבות לקוחותיה וספקיה של בייביבוק.
*אם הפרתם את תנאי הסכם זה או תנאיו של כל שירות מקוון אחר שתציע בייביבוק.
* אם אתם חייבים כספים בייביבוק ולא פרעתם את חובכם, למרות שחלף המועד הרגיל לתשלומו.
* אם כרטיס האשראי שברשותכם נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.

בעת ההרשמה לאתר תתבקשו למסור, בין השאר, פרטים אישיים שונים (כגון שם, כתובת למשלוחים ועוד) , עליכם למסור פרטים מדויקים ומלאים בכדי שנוכל לתת שירות מלא ומהיר.
בעת ההרשמה לאתר, תתבקשו להזין את כתובת הדוא"ל שלכם ולבחור סיסמא. בכל עת שתרכשו מוצרים באתר, תוכלו להזין את כתובת הדוא"ל שלכם והסיסמא במקום המיועד לכך. הדוא"ל והסיסמא שבחרתם יזהו אתכם ויחסכו מכם את הצורך למלא שוב את פרטיכם האישיים. יהיה עליכם לוודא כי פרטיכם, כפי שהם מופיעים עדיין מעודכנים.
אם אינם מעודכנים, עליכם לעדכנם בכדי שנוכל לספק את הזמנתכם ובמקרה הצורך אף ליצור איתכם קשר. כתובת הדוא"ל שלכם והסיסמא ישמשו אתכם לצורך הזדהות גם בעת הפניה למוקד שירות הלקוחות של בייביבוק באינטרנט.
בייביבוק רשאית לקבוע מעת לעת דרכי זיהוי נוספות או אחרות.

מוצרים
תמונות המוצרים הינם להמחשה בלבד. בייביבוק רשאית לשנות בכל עת, לפי ראות עיניה את היצע ומגוון המוצרים באתר.
בייביבוק אינה מחויבת, בכל דרך שהיא, לקיום מגוון כלשהו של מוצרים באתר. בייביבוק רשאית לשנות בכל עת איזה מהמוצרים המוצגים ברשימת המוצרים באתר, להחליף איזה מהמוצרים ברשימה או להוציא איזה מהמוצרים מהרשימה הנ"ל. העובדה שמוצר מסוים הוצע למכירה באתר במועד כלשהו אינה מבטיחה שיוצע למכירה באתר בעתיד. בייביבוק תפעל כדי להגדיל את היקף ומגוון המוצרים וסוגיהם, אולם אינה מתחייבת להיקף, זמינות או מגוון מינימליים כלשהם. בייביבוק שומרת את הזכות לספק כמות חלקית ממוצר מסוים או שלא לספק את המוצר כלל. עם זאת, במידה שמוצר מסוים שהזמנתם לא יסופק לכם תחויבו כמובן, בהתאם למוצרים שנשלחו אליכם בפועל.

דמי משלוח
לחשבון הסופי יצורפו דמי משלוח. דמי המשלוח בהם תחויבו יוצגו בסיום החשבון טרם ההזמנה.

עדכון מחירים
בייביבוק רשאית לשנות את מחירי המוצרים, לפי שיקול דעתה הבלעדי ובלא צורך בהודעה מוקדמת. האתר מציע למכירה מוצרים רבים, לצד כל מוצר מוצג  מחירו המעודכן בעת ביקורכם באתר. מחיר זה תקף עד לשעת חצות ביום ההזמנה בלבד. 
מובהר כי המחיר הקובע הינו מחיר המוצר המופיע באתר ולא המחיר שיופיע על גבי המוצר.
כל המחירים המפורטים באתר  נקובים בשקלים חדשים.
המחירים כוללים מע"מ אם הוא חל לפי הדין, המחירים אינם כוללים דמי משלוח.
הסכום הסופי שבו תחויבו בגין הזמנתכם, יחושב על פי משקל המוצרים שנשלחו אליכם בפועל ועל פי מחיר הפרטים בגמר ליקוטם למשלוח. החשבון שיוצג לפניכם בעת השלמת ההזמנה באתר הוא חשבון משוער בלבד. ייתכן ויהיה הבדל בין סכום זה לבין הסכום הסופי. הדבר נובע מהשקילה בפועל, מעדכון מחירים, תוספות או זיכויים בגין מבצעים שונים באתר.

איסוף מוצרים
המוצרים שהזמנתם הינם עבודת יד ויסופקו לכם באמצעות שליח בייביבוק עם מועד אספקה של שבועיים עד חודש וחצי לכתובתכם.

בדיקת המשלוח
הנכם מתבקשים לבדוק את תכולת המשלוח מיד לאחר קבלתו ולהשוותו הן להזמנה והן לחשבונית שתישלח לכתובת דוא"ל האלקטרוני שמסרתם בעת ההזמנה בלי לעכב את השליח. בכל שאלה או בירור אודות ההזמנה שסופקה תוכלו לפנות למוקד שירות לקוחות שלנו בטלפון מספר 052-3542536

החזרת מוצרים
כל המוצרים באתר עשויים בהתאמה אישית ואין החזרים למוצרים או לדמי המשלוח.

אחריות
החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק ישיר ו/או עקיף שיגרם כתוצאה משימוש בשירות ו/או  שימוש במוצר שנרכש באתר, והאמור בו או מוצג בו, אינו מהווה חוות דעת מקצועית. כל מידע שיימסר או כל תוכן שיופיע בכל אחד מן הפורומים, אינו מהווה ייעוץ מקצועי, המלצה או חוות דעת כזו או אחרת. כלומר, האחריות על השימוש במידע שיימצא בפורום הוא על המשתמש בלבד.

ט.ל.ח